Politikamız

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirme

deneyimli ekip

Birlikte Güçlü

Onarlar Gold, mağazasına ürün seçerken vermiş olduğu özeni ,online müşterileri için de göstermekte ve en kaliteli ve en özel ürünleri seçerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Onarlar Gold ,satış sonrasında da hizmet vererek müşterilerinin her zaman yanında olmaya çalışır. Güleryüzlü olmanın bir erdem olduğunu kendimize ilke edindik ve parekende mağazamızda bunu kapımızdan içeri giren her müşterimize uygulamaktayız.Siz online müşterilerimiz içinse; alışveriş sonrası kar elde etmekten ziyade ilk önceliğimiz sizlerin dostluk ve güveninizi kazanmak ilk hedefimizdir.

Modern ve göz alıcı çizgiler
1256x1757
ins4
ins3
ins2
modern ürünler

26 Yıllık Deneyim

Onarlar Sarraf 26 yıllık tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize mutluluk vermeye deneyimli ve uzman ekip kadrosu ile devam etmektedir. Her zaman yüksek kalitede mücevheratı kullanıcılara sunan Onarlar Sarraf sektörün daha iyi standartlara kavuşması ve her zaman gelişmesi için de desteklerini sunmaktadır.

Gold

Kalite Politikamız

Ürün kalitesi ve ürünün zamanında teslimatı ile müşteri memnuniyeti sağlamak. Hızlı hizmet sağlama anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamak. Kanunların ve yasal mevzuatların gereklerini yerine getirmek, Tasarlayan, üreten ve kontrol eden personelleri kalite hedeflerini ve politikasını sağlamak için sürekli eğitim ile desteklemek. Performansı onaylanmış tedarikçilerle çalışmak. Ürünlerimizde ve süreçlerde yenilikçi faaliyet ile sürekli iyileştirmeler yapmak. İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Enerji Verimliliği bilincinin tüm çalışanları tarafından benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak.

37042501_OR_D2
37040205_OR_B
37092501_OR_D2
#OnarlarGold
Kadınların vazgeçilmezi aksesuarlar hayatımızda büyük bir yer kaplıyor. Stilin gizli kahramanlar ve stilin en iyi tamamlayıcısı olan aksesuar takılardan oluşunca çok daha şık oluyor. Kadın aksesuar kategorisinde yer alan sezon trendi altın, gümüş ve pırlanta modellerine bayılacaksınız. İster günlük isterseniz de gece davetlerinde stilinize uygun gümüş, altın ve pırlanta materyallerinde bileklik, kolye, küpe ve yüzük gibi takıları kıyafetleriniz ile keyifle kombinleyebilirsiniz. Kadınları her zaman mutlu eden ve her zaman daha şık gösteren aksesuarları, Onarlar Gold Mağaza kategorisinden inceleyebilirsiniz.