Onarlar sarraf şirketi

Sarrafiye ve Kuyumculuk Sektöründe

25.Yıl
Biz kimiz

Onarlar Gold

"Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Pınarbaşı Onarlar Sarraf hizmetinizde.Onarlar Sarraf olarak her zaman siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti ve kaliteyi vermek için çalıştık ve çalışmalarımıza bütün hızımızla devam etmekteyiz.Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle irtibata geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz."

#onarlarsarraf #altın #inci #pırlanta #kuyumculuk

Biz kimiz

Tarihçesi

Onarlar Sarraf (Onarlar Fahrioğllu LTD.ŞTİ.) olarak 1993 yılında kurulmuş olup. İlk etapta Kayseri / Pınarbaşı İlçesinde faliyet gösteren firmamız 1997 yılında Kayseri de hizmetinize devam etmiş olup sizlerinde desteği ile bu sektörde daha iyi hizmet verebilmek adına uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Onarlar Sarraf faliyetlerine kurulduğu tarihdeki heycanıyla devametmekte olup müşteri portföyünü ve bilinirliğini hergeçen gün artırmaktadır. Onarlar Sarraf Kurumsal yapısı ,müşteri odaklı hizmet anlayışı olan firmamız bütün sektörlerde enson teknolojiyi kullanmaktadır. Profosyonel kuyumculuk sektörüne vizyon kazandırmak herzaman oduğu gibi kuyumculuk alanında yeniliklere ve ilklere imza atmak amacıyla internet ortamında da faliyet göstermeye başlamış olan Onarlar Fahrioğlu LTD.ŞTİ.nin hedefi; müşterilerine üstün hizmet ve güven anlayışını daha iyi sunmak, yenilikci ve lider bir kuruluş olmaktır.

Faliyetlerimiz

Popüler Anlayış, OnarlarGold Herkes İçin!

Onarlar Sarraf, Onarlar Beko Bayii, Onarlar Ay gaz Bayii, Onarlar Sigorta yer almaktadır.
Modern ve Göz Alıcı Çizgiler
Onarlar
Gold

Yüzükler, Kolyeler, Bileklikler gibi birçok takının ilk akla gelen hali olan altın takılar eşsiz dizaynlarıyla, en zarif halleriyle onarlar.com.tr'de

Müşteri Değerlendirmeleri

Referanslarımız: Binlerce mutlu müşteri yorumundan birkaçı...

Gösterilecek inceleme yok

#onarlarGold

Bizi Takip Edin

Yüzük Modelleri
Küpe Modelleri
Bronş Modelleri
Kolye Modelleri